Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

STEAM veiklos

STEAM integruota pamoka 1-oje klasėje

Gegužės 7-oji -  Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Svarbi diena visiems rašantiems bei skaitantiems lietuviškai.

Klasėje išsiaiškinę šios dienos svarbą, visi nusprendėme, kad apie tai reikia priminti savo namiškiams. Tad parašėme trumpus priminimo laiškelius. Tęsdami pasaulio pažinimo pamokų temų ciklą "Senieji amatai", patys pasigaminome vokus iš popieriaus, senoviniu būdu juos antspaudavome.

Read more: STEAM integruota pamoka 1-oje klasėje

STEAM veikla "Dovana mamytei"

Kiekvienais metais gegužės pirmąjį sekmadienį sveikiname savo mylimiausias mamytes.

Pasaulio pažinimo pamokoje pirmokai sugalvojo, kad dovana mamai turi būti ilgalaikė, įsimintina, natūrali, užauginta savo rankomis iš visos širdies. Kas gi labiau mamas gali pradžiuginti nei mūsų šypsenėlės? Gal gyvos augančios gėlytės? Taigi, nuspręsta - sodinsime augalus, o jei dar tiksliau, sukulentų kompozicijas.

Read more: STEAM veikla "Dovana mamytei"