STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Lietuvos mažųjų žaidynės

Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Štai ir pasibaigė mūsų 7-ios sporto pamokėlės ir atkeliavome iki kito etapo - festivalio. Jis mums padovanojo daug smagių ir naujų patirčių. Vaikai tapo idėjų generatoriais, dar labiau sutvirtinome bendradarbiavimo įgūdžius. Tai buvo puiki diena, puikios emocijos, smagiai praleistas laikas. Svarbiausia - vaikų šypsenos ir nesuvaidintos emocijos. Visose erdvėse skambėjo juokas, muzika, tryško energija ir liejosi džiaugsmas per kraštus. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Linartaitė

2021 m. gegužė

Read more: Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Mažųjų žaidynės - septinta pamoka

Paskutinės, 7-osios pamokėlės metu pirmiausiai pradėjome apšilimo pratimus, kurių metu vaikai stengėsi išjudinti visą savo kūną, o šių nuotaikingų pratimų pagalba lavinosi ir vaikų vaizduotė, nes teko vaizduoti, kad grojame pianinu, skrendančią boružę ir teko spausti kopūstėlį. Pratimų eigoje vaikai mokėsi ir skaičiavimo, mesdami kubelį ir stebėdami koks skaičius išsiridens, tiek kartų pratimus kartosime. 

Read more: Mažųjų žaidynės - septinta pamoka

Mažųjų žaidynės - šeštoji pamoka

6-oji pamokėlė įtraukė ne tik sportuoti, bet ir kūrybiškai pasiruošti priemones. Visos grupės į šią pamokėlę pažiūrėjo labai kūrybingai: vieni rulonėlius nudažė reikiamomis spalvomis, kiti priklijavo reikiamos spalvos gėlytes, dar kiti vietoje rulonėlių naudojo spalvotą konstruktorių. O vietoj guminės virvelės naudojome spalvotas lazdas, storą siūlą. 

Šios pamokėlės metu vaikams teko kartu bendradarbiauti, todėl kai kurias užduotis sekėsi poroje atlikti sunkiau, tačiau vaikai aktyviai, linksmai ir susikaupę stengėsi atkartoti visus pratimus. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Linartaitė

2021 gegužė

Read more: Mažųjų žaidynės - šeštoji pamoka