STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Paroda mamytėms

“Mama, mamytė, motulė mieliausia, už viską pasauly geriausia, gražiausia…” Taip galvoja ir sako mūsų  vaikučiai. Štai todėl mamyčių dienai kartu su vaikučiais parengėme malonų siurprizą visoms bendruomenės mamoms ir močiutėms- parodėlę  “Gražiausios gėlės tau, mamyte”. Ir sužydo, ir nušvito darželio sienos gražiausiomis gėlėmis, vaikiškais piešinukais, saulytėmis, džiugiai nuteikdami visas mamas.

Bet dar didesnis siurprizas buvo mamytėms, kai vakare vaikučiai jas pasveikino savo sėtomis, augintomis ir savo rankytėmis pagamintame vazonėlyje - katinėlyje pražydintomis gėlytėmis. 

Parodą organizavo ir rengė Nijolė Kalasauskienė, Virginija Zorskienė ir Asta Sinkevičienė

Padiskutavę su vaikučiais nusprendėmė ir šiais metais dalyvauti respublikiniame ekologiškame konkurse “Mano Žalioji palangė”. Praeitų metų užaugintus „Pavasario vitaminus“ vėliau perkėlėme į lysves, kurias, pamatę mūsų užsidegimą auginti, darželio kieme sukonstravo tėveliai. Jų dėka jas valgėme iki pat vėlyvo rudens. 

O šiais metais tėveliai ir vėl palaikė mūsų užsidegimą sėti, sodinti, auginti, todėl susiorganizavę padovanojo darželiui puikų šiltnamiuką. Dėkojame visiems tėveliams už dovaną, bet ypatingai esame dėkingi Andrėjos Mockapetrytės mamytei ir tėčiui, Martyno Mikliaus mamytei ir Aukės Miliauskaitės tėčiui, kurie pasirūpino ne tik organizacija, bet ir šiltnamio pastatymu, žemių atvežimu ir sukasimu. Sodiname, laistome, purename ir kasdien kalbiname savo augalėlius, laukdami daržovių ir uogyčių. Kaip gera, kad turime tokius nuostabius vaikučius ir supratingus bei organizuotus tėvelius.

Pirmos ikimokyklinės grupės vaikučiai ir auklėtojos