STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Tarptautinis ikimokyklinio amžiaus vaikų, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių projektas "Kartu paskaitykim knygelę"

       Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio 1 ir 2 klasių mokiniai ir mokytojos Asta Klimienė ir Rima Budreckienė dalyvavo tarptautiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių projekte "Kartu paskaitykim knygelę". Visa skaitymo savaitė buvo pilna šypsenų, įdomių veiklų ir džiaugsmo.

Read more: Tarptautinis ikimokyklinio amžiaus vaikų, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių projektas...

Sporto šventė 2022

Šių metų rugsėjo paskutiniąją dieną Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio sporto aikštyne vyko tradicinė sporto šventė. Nuo ankstaus ryto, šviečiant saulutei, aikštynas prisipildė vaikiško darželio ugdytinių klegesio. Renginio pradžioje grojant muzikai mažieji sportininkai ir jų mokytojos atliko mankštą, bėgo krosą. Vėliau drąsą, ištvermę, vikrumą vaikai parodė estafetėse, įvairiose rungtyse - šokinėjo į lankus, mėtė žiedus, traukė virvę, lindo pro lankus, šokinėjo per kliūtis, šliaužė suoliuku, žaidė judriuosius žaidimus.

Read more: Sporto šventė 2022

Paroda "Žvaigždėmis į žemę sninga"

   Nuostabus švenčių laukimas pasakiškoje aplinkoje...

   Ją kūrėme visi drauge su Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomene, nes "Kai žvaigždės ir pasakos medžiuose tviska, ateina Naujieji per žėrintį mišką..."

   Organizatorės:

   Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė R. Surdokienė,

   Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė A. Sinkevičienė,

   Ikimokyklinio ugdymo mokytoja K. Gižienė.

   2022 m. gruodis

Read more: Paroda "Žvaigždėmis į žemę sninga"

Sėkmės nereikia laukti - reikia eiti link jos

Birželis yra laikas, kai mokykloje galima pasidžiaugti visų mokslo metų darbo rezultatais. Esu anglų kalbos mokytoja, o šiais metais kartu su dar dviem įstaigos mokytojomis baigiau Ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo persikvalifikavimo modulio studijas VDU Švietimo akademijoje, kurias finansavo ESF ir Kauno r. savivaldybė ir įgijau ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikaciją.

 

Nuolat ieškau įdomių ir prasmingų veiklų savo ugdytiniams. „eTwinning“ programa domiuosi jau keletą metų. Lankiau kursus, mokymus. Labiau įsigilinti padėjo „Erasmus+“ „Slieko” projekto, kurį įgyvendinome su Islandija, Ispanija ir Rumunija, partnerė rumunė Nicoletta Hustiuc, dabar jau „eTwinning“ ambasadorė savo šalyje.Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/sekmes-nereikia-laukti-reikia-eiti-jos-link/

Reda Markauskienė, anglų k./PU mokytoja, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis

2022 m. birželis

 

Gera dalintis gerumu

 Kauno r. Ilgakiemio mokykloje-darželyje lapkričio 7-11 dienomis vyko netradicinių veiklų savaitė „Ar draugystė – vertybė?“, kurios metu darželio ugdytiniai kalbėjo apie draugystę, pynė apyrankes draugams, gamino draugystės pyragus, piešė paveikslėlius. Pradinių klasių mokiniai pamokų ir pertraukų metu aktyviai įsitraukė į mokytojų pasiūlytas veiklas: “Pasikalbėkime abu“, “Skaitykime kartu“, „Parašyk, nupiešk draugui“, „Pagamink draugui apyrankę“, „Konstruokime drauge“. Mokytojos netradicinei veiklai taikė fenomeno ir mąstymo žemėlapių metodus. Vaikai tyrinėjo draugystę įvairiais aspektais, vienas iš jų – draugystė su augintiniais. Buvo paliesta ir beglobių gyvūnų tema, bei suorganizuota GERUMO AKCIJA „AŠ TAVO DRAUGAS“. Ypač didelio mokinių susidomėjimo ir įsitraukimo sulaukė Draugystės kilimo audimas. Vaikai žinojo – tai bus dovana keturkojams draugams. Ir mums pavyko – nuaustas didelis, spalvotas ir šiltas kilimas.

Read more: Gera dalintis gerumu

Pažintinė - edukacinė kelionė į Trakus

Spalio 20 dieną Ilgakiemio mokyklos-darželio pradinukai ir jų mokytojos išvyko į vieną labiausiai lankomų vietų Lietuvoje - Trakus. Kelionėje sužinojome vieno įspūdingiausių Prienų krašto senosios praeities paminklų - Lepelionių piliakalnio (seniau dar vadinto Balnakalniu, vėliau - Napoleono kepure) atsiradimo legendą. Aplankėme Velnio duobę - o kiek legendų apie ją sukurta! Tik klausyk - ar neišgirsi skambančių bažnyčios varpų, tik atidžiai stebėk - ar nepamatysi kur pasislėpusio velniūkščio. 

Read more: Pažintinė - edukacinė kelionė į Trakus

Vaikų gynimo diena

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti.“                                                                                                                                                                                                                                                  (A. Baltrūnas)

Pirmąją vasaros dieną Ilgakiemio mokyklos-darželio IU ir PU ugdytiniai pasitiko gražia švente – Vaikų gynimo diena. Šventinis rytmetis prasidėjo su Vėjo gaudymo edukatore Gerda ir didžiaisiais muilo burbulais. Ugdytiniai ne tik džiaugėsi milžiniško dydžio burbulais, bet ir patys išmėgino šią pramogą. Šią ypatingą vaikams dieną tryško šypsenos, juokas, muzika, šokiai, žaidimai, dalyvavo kūrybiniuose užsiėmimuose.

Tegul nuolat skamba vaikiškas juokas ir dovanoja mums visiems vaikystės teikiamą džiaugsmą! Tegul žydi vasara ir vaikystė!

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo

 direktoriaus pavaduotoja Ugnė Mockuvienė

2022 birželis

Read more: Vaikų gynimo diena

Skelbiama atranka mokytojo padėjėjo(-os) pareigoms užimti

KAUNO R. ILGAKIEMIO MOKYKLA-DARŽELIS

SKELBIA ATRANKĄ MOKYTOJO PADĖJĖJO (-OS) PAREIGOMS UŽIMTI

Pareigybė – mokytojo padėjėjas (-a).

Pareigybės lygis – C.

Darbo krūvis – 1 etatas.

Darbo pobūdis – pagalba klasės mokytojui darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais, pagalba vykdant klasės ugdomąją veiklą, dalyvavimas klasių renginiuose, projektuose ir kitose veiklose, individualių vaiko poreikių tenkinimas.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) profesinė kvalifikacija, kompiuterinio raštingumo žinios.

Kiti reikalavimai pretendentui:

1) geri bendravimo įgūdžiai su turinčiais specialiųjų poreikių vaikais ir jų tėvais, mokytojais; 2) atlikęs sveikatos patikrinimą, nesergantis psichikos ligomis ir neturintis teistumo bei sugebantis tinkamai bendrauti su vaikais; 3) neturi žalingų įpročių; 4) gebėjimas konstruktyviai spręsti problemas; 5) atsakingumas.

Darbo užmokestis skaičiuojamas pagal pareiginės algos pastoviosios dalies 6,2 koeficientą.

Darbo pradžia: 2022 m. lapkričio 21 d.

Darbo vieta: Pajiesio g. 3, Ilgakiemio km. Kauno r.

Telefonas pasiteiravimui: 8 37 536230, +37068562873 

Elektroninis paštas: info@ilgakiemis.kaunas.lm.lt

DĖMESIO! Ieškome naujo kolektyvo nario!

Nedidelis, bet profesionalus ir draugiškas Ilgakiemio mokyklos-darželio kolektyvas ieško naujo nario - ketvirto pradinių klasių mokytojo!

Tad jeigu Jums patiktų dirbti su nedidele klase saugioje ir modernioje aplinkoje, laukiame Jūsų.

Telefonai pasiteiravimui:

868562873

860953119

865290917

Paroda "Saugokime žemę"

Labai dažnai gauname kvietimus dalyvauti įvairiose parodose, tačiau visose sudalyvauti neįmanoma...

Šį kartą sudomino Kauno r. Jonučių darželio ir Kauno r. švietimo centro organizuojama Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių veiklų nuotraukų paroda "Saugokime žemę", nes parodą bus galima apžiūrėti Kauno r. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje.

Read more: Paroda "Saugokime žemę"