STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Viktorina - koncertas "Mūsų vardas - Lietuva"

 Kovo 9 dieną, minėdami artėjančią Lietuvos Nepriklausomybės dieną, Ilgakiemio laisvalaikio salėje susirinko Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenės nariai, kurie dalyvavo viktorinoje - koncerte "Mūsų vardas - Lietuva". 

Koncerte skambėjo gražiausios dainos Lietuvai, buvo šokami liaudies šokiai, o viktorinos klausimai privertė gerai pagalvoti randant teisingus atsakymus. 

Dėkojame visiems, atvykusiems į šią šventę. Vertinkime, džiaukimės ir saugokime savo laisvę. Išlikime stiprūs ir vieningi.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rima Budreckienė

2022 kovas

Read more: Viktorina - koncertas "Mūsų vardas - Lietuva"

Sėkmės nereikia laukti - reikia eiti link jos

Birželis yra laikas, kai mokykloje galima pasidžiaugti visų mokslo metų darbo rezultatais. Esu anglų kalbos mokytoja, o šiais metais kartu su dar dviem įstaigos mokytojomis baigiau Ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo persikvalifikavimo modulio studijas VDU Švietimo akademijoje, kurias finansavo ESF ir Kauno r. savivaldybė ir įgijau ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikaciją.

 

Nuolat ieškau įdomių ir prasmingų veiklų savo ugdytiniams. „eTwinning“ programa domiuosi jau keletą metų. Lankiau kursus, mokymus. Labiau įsigilinti padėjo „Erasmus+“ „Slieko” projekto, kurį įgyvendinome su Islandija, Ispanija ir Rumunija, partnerė rumunė Nicoletta Hustiuc, dabar jau „eTwinning“ ambasadorė savo šalyje.Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/sekmes-nereikia-laukti-reikia-eiti-jos-link/

Reda Markauskienė, anglų k./PU mokytoja, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis

2022 m. birželis

 

Gurgu gurgu į Kaziuko turgų

Kaziuko mugė - pats tikriausias pavasario pranašas. Kovo 3 d. Ilgakiemio mokyklos-darželio lauko teritorijos pavėsinėse pirmą kartą su ikimokyklinukais ir priešmokyklinukais buvo suorganizuota mugė. Visą savaitę vaikai gamino, ruošė rankdarbius, mamytės kepė ir pakavo skanumynus, kurie mugės dieną atsidūrė mažųjų pirkėjų krepšeliuose.

Mugė - viena pirmųjų vaikų verslumo pamokų, kai vaikai susipažįsta su finansais, mokosi įkainoti savo prekes, duoti grąžą. 

Norime padėkoti visiems atvykusiems tėveliams, seneliams, broliams ir sesėms į mugę ir tiems, kurie negalėjo sudalyvauti, bet prisidėjo prie mugės. Siunčiame akimirkas iš nuostabios pavasario šventės.

IU mokytoja metodininkė N. Kalasauskienė

IU mokytoja J. Verbylienė

2022-03-03

Read more: Gurgu gurgu į Kaziuko turgų

Vaikų gynimo diena

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti.“                                                                                                                                                                                                                                                  (A. Baltrūnas)

Pirmąją vasaros dieną Ilgakiemio mokyklos-darželio IU ir PU ugdytiniai pasitiko gražia švente – Vaikų gynimo diena. Šventinis rytmetis prasidėjo su Vėjo gaudymo edukatore Gerda ir didžiaisiais muilo burbulais. Ugdytiniai ne tik džiaugėsi milžiniško dydžio burbulais, bet ir patys išmėgino šią pramogą. Šią ypatingą vaikams dieną tryško šypsenos, juokas, muzika, šokiai, žaidimai, dalyvavo kūrybiniuose užsiėmimuose.

Tegul nuolat skamba vaikiškas juokas ir dovanoja mums visiems vaikystės teikiamą džiaugsmą! Tegul žydi vasara ir vaikystė!

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo

 direktoriaus pavaduotoja Ugnė Mockuvienė

2022 birželis

Read more: Vaikų gynimo diena

DĖMESIO! Ieškome naujo kolektyvo nario!

Nedidelis, bet profesionalus ir draugiškas Ilgakiemio mokyklos-darželio kolektyvas ieško naujo nario - ketvirto pradinių klasių mokytojo!

Tad jeigu Jums patiktų dirbti su nedidele klase saugioje ir modernioje aplinkoje, laukiame Jūsų.

Telefonai pasiteiravimui:

868562873

860953119

865290917

Paroda "Saugokime žemę"

Labai dažnai gauname kvietimus dalyvauti įvairiose parodose, tačiau visose sudalyvauti neįmanoma...

Šį kartą sudomino Kauno r. Jonučių darželio ir Kauno r. švietimo centro organizuojama Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių veiklų nuotraukų paroda "Saugokime žemę", nes parodą bus galima apžiūrėti Kauno r. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje.

Read more: Paroda "Saugokime žemę"

Sveikiname 4 kl. mokinę Amandą - virtualaus respublikinio dailės konkurso - parodos "Mano sąsiuvinio viršelis" 3 vietos laimėtoją

Gruodžio - sausio mėnesiais Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras organizavo virtualų respublikinį dailės darbų konkursą-parodą "Mano sąsiuvinio viršelis". Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinių Amandos Dulaitytės (4 kl.) ir Gustės Marozaitės (4 kl.) kūrybiniai darbai. 

Konkurse dalyvavo 192 respublikos pradinių klasių mokiniai iš 60 Lietuvos mokyklų.

Sveikiname Amandą - ketvirtos klasės grupėje užėmusią 3 vietą!

Virtuali paroda ir nugalėtojų darbai eksponuojami nuo vasario 15 d. https://www.facebook.com/zibureliomdc/videos/1023694351826889/

Pradinių klasių vyr. mokytoja Rima Budreckienė

2022 vasaris

Read more: Sveikiname 4 kl. mokinę Amandą - virtualaus respublikinio dailės konkurso - parodos "Mano...

Projektas "Velykų medis"

2022 m. kovo 21 d. – balandžio 26 d. Kauno r. Ilgakiemio mokykloje-darželyje organizuotas projektas “Velykų medis“. Projekto idėja gimė iš senų ir gilių tradicijų, kuomet Velykų medis anksčiau buvo vadintas Velykų eglute. Ji buvo puošiama eglės šakelėmis, į suformuotus lizdelius įstatomi kiaušiniai. Ją žmonės pasigamindavo patys: prie tiesios šakos pririšdavo eglės šakeles, padarydavo eglutės formos medelį, jį papuošdavo pavasarį išsprogusiais žilvičio kačiukais, forminiais sausainukais, popieriniais paukščiukais, gėlytėmis, medelyje padarydavo lizdelius.

 Projektas buvo įgyvendintas pasitelkiant Ilgakiemio mokyklos- darželio pedagogus, ugdytinius ir jų tėvelius, kurie gausiai ir aktyviai įsitraukė į viso projekto eigą. Projektas prasidėjo nuo edukacijos „Velykų zuikis“. Edukacija mažiesiems smalsuoliams, kūrėjams ir tyrinėtojams, atkeliavo  pas mus  nuotoliniu būdu, Zoom platformoje. Jos metu vaikai gamino savo Velykų zuikį, o veiklos metu ugdė STEAM (mokslo, technologijų, inžinerijos, meno, matematikos), 5 pojūčių ir kūrybines sritis.

Read more: Projektas "Velykų medis"

Motyvuoti pedagogai - motyvuoti ir vaikai!

Šių metų sausio 17 dieną Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio mokytojos Jolanta Linartaitė ir Asta Sinkevičienė dalyvavo puikiame, kupiname šypsenų ir žaidynių seminare - "Lietuvos mažųjų žaidynės". Seminaro metu mokytojos patyrė daug džiugių emocijų, o praktinių užsiėmimų metu pasisėmė puikių idėjų, kurias pritaikys su savo ugdytiniais. 

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Jolanta Linartaitė

2022 m. sausis

Read more: Motyvuoti pedagogai - motyvuoti ir vaikai!