Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

1,2% GPM paramos lėšos

Dėkojame visiems tėveliams ir darbuotojams už pagalbą kuriant saugesnę ir jaukesnę Ilgakiemio mokyklos-darželio aplinką.

Norėdami mokyklai-darželiui skirti 1,2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti elektroniniu būdu per Mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/.

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 300586491

Paramos gavėjo pavadinimas: Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis

Buveinės adresas: Pajiesio g. 3, Ilgakiemis, Kauno r.

Deklaracijos pildymo forma FR0512v.3.

Deklaracijų pateikimo terminas į VMI iki 2021-05-01

 

Mokyklos-darželio administracija

Projektas "Spalvotas vasaros traukinukas 2021"

2021 m. gegužės mėnesį Ilgakiemio mokyklos-darželio IU II grupės auklėtiniai kartu su mokytoja Dovile Kubiliūte ir meno mokytoja Jūrate Balsiene dalyvavo Kauno r. Garliavos zonos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikiniame projekte "Spalvotas vasaros traukinukas 2021".

Projekto metu vaikai ugdė meninę - muzikinę raišką. Pasirinktoje dainoje atsispindėjo geltona spalva, o vaikai įsikūnijo į bitutės vaidmenį, taip įsijungdami į spalvotą muzikinį traukinuką. 

https://www.youtube.com/watch?v=9qBVnj_nMdo

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dovilė Kubiliūtė

2021 m. gegužė

 

 

Projektas "NEUŽMIRŠK!" Viktorina "Aš ir Lietuva"

Sausis. Vasaris. Kovas. Trys metų mėnesiai. Ir visi trys be galo svarbūs Lietuvai. Tai mus ir paskatino kurti projektą "Neužmiršk!"

Baigiamasis šio projekto renginys - viktorina "Aš ir Lietuva". Ji skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kovo 11-osios išvakarėse pakvietėme visus mokinius, jų tėvelius susiburti nuotoliniu būdu ir Lietuvai skirti pačius gražiausius žodžius, skambiausius muzikos garsus.

Read more: Projektas "NEUŽMIRŠK!" Viktorina "Aš ir Lietuva"

Edukacinė pamoka "Kelionė po Lietuvą"

Gegužės 27 dieną pradinių klasių mokiniai, lydimi edukatorės Mildos, leidosi į eduakcinę kelionę po Lietuvą. Tai buvo nepaprasta kelionė. Jos metu mokiniai pabuvojo įvairiuose Lietuvos kampeliuose nuo Baltijos jūros iki Gedimino pilies. Aplankė Anykščius, Trakus, Pakruojį, grožėjosi Lietuvos vaizdais, stebėjo filmuotą medžiagą. 

Kelionės metu reikėjo būti itin dėmesingiems, nes laukė praktinė užduotis - viktorinos klausimai. Susitikimo pabaigoje mokiniai rado svarbiausią žinią - knyga yra žinių šaltinis. Atsisveikinę su edukatore mokiniai dar ilgai sprendė šią mintį, dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi savo darbeliais. 

Pradinių klasių mokytojos Reda Surdokienė ir Rima Budreckienė

2021 gegužė

Read more: Edukacinė pamoka "Kelionė po Lietuvą"

Projektas "NEUŽMIRŠK!" Akcija "Dovanoju vėliavėlę"

Vasario 16-oji - Lietuvos valstyvės atkūrimo diena - svarbi ir įsimintina kiekvienam lietuviui šventė. Įstaigoje buvo tęsiama tradicija, mūsų mažieji gamino vėliavėles ir vykdė akciją "Dovanoju vėliavėlę" Ilgakiemio gyventojams ir įstaigos bendruomenei.

Ilgakiemio mokyklos-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo direktorės pavaduotoja I. Biriukienė

2021-02-15

Read more: Projektas "NEUŽMIRŠK!" Akcija "Dovanoju vėliavėlę"

Paroda "Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą"

Mūsų mažieji darželio vaikai drauge su mokytojomis stebėjo ankstyvojo pavasario gamtos pokyčius, jos grožį, kurį perteikė piešdami laisvai pasirinktomis meninės raiškos priemonėmis.

Mokytojos Nijolė Kalasauskienė ir Marija Pučkienė su socialiniais partneriais Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininke Vaida Raginskiene ir Garliavos viešosios bibliotekos vaikų skyriaus dailininke Dainora Minkevičiūte organizavo kūrybinių darbų parodą.

Vaikų kūrybiniai darbai bus eksponuojami Garliavos viešojoje bibliotekoje balandžio 12-26 dienomis, Ilgakiemio bibliotekoje nuo balandžio 26 d. iki gegužės 14 d. 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Biriukienė

Read more: Paroda "Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą"

Vaikų Velykėlės

Pavasarį mus visus džiugina bundanti gamta, grįžtančių paukščių čiulbėjimas, pirmųjų žiedų skleidimasis. Labiausiai džiaugiamės gražiausia pavasario švente - šv. Velykomis, o smagiausia margučių dažymas, jų ridenimas ir kitos linksmybės. Tradiciškai savaitę po Velykų minime dar vieną progą - Atvelykį, kitaip vadinamą Vaikų Velykėlėmis.

Read more: Vaikų Velykėlės