STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

eTwinning projektai

Mūsų mokykla apdovanota eTwinning kokybės ženkleliu

Šį rugsėjį pasitikome su džiugiomis eTwinning naujienomis mokyklai. Mūsų įstaigos drauge su daugiau nei dešimčia kitų Europos šalių mokyklų vykdytas tarptautinis projektas "Kultūrinis kaleidoskopas" vasaros antroje pusėje sulaukė teigiamų kokybės vertinimo rezultatų. Geros naujienos pirmiausia atkeliavo iš Lenkijos - pirmasis projekto kokybės ženklelis patvirtintas pas juos, vėliau pora ženklelių iš Rumunijos, vienas iš Kroatijos, net keturi iš Turkijos, iš Serbijos ir, žinoma, iš Lietuvos - mūsų mokyklai skirtas eTwinning ženklelis. "Lyja ženkleliais!" - juokavome su projekto partneriais. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės!

Rugpjūčio 25 d. Radisson Blu Lietuva viešbutyje, Vilniuje įvyko iškilmingas eTwinning kokybės ženklelių įteikimo renginys, kuriame dalyvauti buvo pakviesti mūsų mokyklos atstovai.

Maloniai nuteikė organizatorių - Švietimo mainų paramos fondo - sukurta renginio atmosfera, daug šypsenų ir plojimų, daug netikėtų ir šmaikščių renginio vedėjo klausimų ir komentarų, daug žavingų fotografijų. Parsivežėme ne tik kokybės ženklelį, bet norą toliau dalyvauti eTwinning projektuose bei tuo užkrėsti visą įstaigos bendruomenę.

Daugiau apie renginį galima pasiskaityti atsidarius nuorodą

https://www.etwinning.lt/vasara-palydeta-kasmetiniais-etwinning-apdovanojimais/

Renginio nuotraukų galeriją galima peržiūrėti čia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5444526688916309&type=3

Mokytoja Reda Markauskienė

2022 rugsėjis

Read more: Mūsų mokykla apdovanota eTwinning kokybės ženkleliu

Multikultūrinis ugdymas pasitelkiant eTWINNING projektus

Mūsų kaime, kuriame yra Ilgakiemio mokykla-darželis, nėra gyventojų, kurie būtų kitų tautybių, kultūrų atstovai. Kitos šalys ir kultūros mums labiau tampa pažįstamos ir artimos projektinėje veikloje. Dar 2017-2019 metais vykdydami Erasmus+ projektą "Sliekas", mes užmezgėme labai draugiškus ir produktyvius ryšius su projekto partneriais iš Islandijos, Ispanijos ir Rumunijos. Būtent pastarosios šalies atstovė Nicolleta Hustiuc turėjo labai daug patirties vykdant eTwinning projektus, dalijosi savo žiniomis ir uždegė noru išmokti. Šiuo metu ji savo šalyje jau yra eTwinning ambasadorė, mielai konsultuoja ir prisijungia prie mūsų ar kviečia į savo inicijuojamas veiklas. Ieškodami galimybių įgyti daugiau patirties kryptingai to siekėme. Įstaigos direktorė Aušra Gužauskienė tarptautinėje projektinėje veikloje mato didžiulę pridėtinę vertę, domisi naujausia informacija ir įstaigos pedagogus skatina dalyvauti Lietuvos eTwinning ambasadorių organizuojamuose kontaktiniuose ir nuotoliniuose seminaruose (Jolitos Morkūnaitės, Danguolės Vaitmonienės ir kt). Tai buvo gera pradžia, kuri kartu su asmeniniu entuziazmu, leido pradėti nuotykius su eTwinning. 

Read more: Multikultūrinis ugdymas pasitelkiant eTWINNING projektus

eTwinning projektai

"Kultūrinis kaleidoskopas" - Europa tavo mokykloje

Šiais mokslo metais mūsų mokyklos-darželio ugdytiniai su mokytojomis prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto "Kultūrinis kaleidoskopas". Tai puiki galimybė kartu kurti ir bendradarbiauti su kitų Europos šalių mokyklų bendruomenėmis, dalintis patirtimi ir jos pasisemti, pasinaudojant šiuolaikinėmis skaitmeninėmis technologijomis. O šalių dalyvių - visas didelis būrys: Italija, Graikija, Turkija, Serbija, Slovėnija, Kroatija, Latvija, Jordanija, Portugalija, Lenkija, Bulgarija, Moldova, Rumunija, Suomija, Prancūzija, Ispanija, Čekija, Armėnija, Sakartvelas, Islandija, Lietuva.

Read more: eTwinning projektai