Projekto dėlionė su vasaros prieskoniais

Vasara žygiuoja sparčiu žingsniu, jau prasidėjo atostogų metas mokykloje, todėl svarbiausius dalykus norisi rašyti taip, kad būtų smagu ir lengva, tarsi savotišką vasaros dienoraštį. Bet ne apie vasarą.

Apžvelgsiu šiais mokslo metais kartu su partneriais iš penkių šalių - Graikijos, Islandijos, Lenkijos, Serbijos ir Turkijos - vykdytą tarptautinį "eTwinning" projektą "#We Have A Voice".

O viskas prasidėjo praėjusį rudenį nuo naujos "eTwinning" platformos. Tai kas atrodė jau gana aišku po kelerių metų mokymosi vykdyti projektus, tapo vėl beveik nauja. Bet žinutė iš buvusių partnerių ankstesniame projekte pasuka reikalus kitaip. Kadangi vienas lauke ne karys, o mokytis ką nors naujo labai smagu su bendraminčiais, šaunios mokytojos Fotini iš Graikijos pakalbinta, prisijungiau prie pradedamo projekto "#We Have A Voice: for a better future, beautiful, sustainable, together". Skrieja "pašto banandžiai" WhatsApp žinučių pavidalu...

Visą straipsnį galima rasti adresu: https://www.etwinning.lt/menesio-projektas/

Anglų kalbos ir PU mokytoja Reda Markauskienė

2023 liepa