STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Mūsų mokykla apdovanota eTwinning kokybės ženkleliu

Šį rugsėjį pasitikome su džiugiomis eTwinning naujienomis mokyklai. Mūsų įstaigos drauge su daugiau nei dešimčia kitų Europos šalių mokyklų vykdytas tarptautinis projektas "Kultūrinis kaleidoskopas" vasaros antroje pusėje sulaukė teigiamų kokybės vertinimo rezultatų. Geros naujienos pirmiausia atkeliavo iš Lenkijos - pirmasis projekto kokybės ženklelis patvirtintas pas juos, vėliau pora ženklelių iš Rumunijos, vienas iš Kroatijos, net keturi iš Turkijos, iš Serbijos ir, žinoma, iš Lietuvos - mūsų mokyklai skirtas eTwinning ženklelis. "Lyja ženkleliais!" - juokavome su projekto partneriais. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės!

Rugpjūčio 25 d. Radisson Blu Lietuva viešbutyje, Vilniuje įvyko iškilmingas eTwinning kokybės ženklelių įteikimo renginys, kuriame dalyvauti buvo pakviesti mūsų mokyklos atstovai.

Maloniai nuteikė organizatorių - Švietimo mainų paramos fondo - sukurta renginio atmosfera, daug šypsenų ir plojimų, daug netikėtų ir šmaikščių renginio vedėjo klausimų ir komentarų, daug žavingų fotografijų. Parsivežėme ne tik kokybės ženklelį, bet norą toliau dalyvauti eTwinning projektuose bei tuo užkrėsti visą įstaigos bendruomenę.

Daugiau apie renginį galima pasiskaityti atsidarius nuorodą

https://www.etwinning.lt/vasara-palydeta-kasmetiniais-etwinning-apdovanojimais/

Renginio nuotraukų galeriją galima peržiūrėti čia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5444526688916309&type=3

Mokytoja Reda Markauskienė

2022 rugsėjis