1,2% GPM paramos lėšos

Dėkojame visiems tėveliams ir darbuotojams už pagalbą kuriant saugesnę ir jaukesnę Ilgakiemio mokyklos-darželio aplinką.

Norėdami mokyklai-darželiui skirti 1,2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti elektroniniu būdu per Mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/.

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 300586491

Paramos gavėjo pavadinimas: Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis

Buveinės adresas: Pajiesio g. 3, Ilgakiemis, Kauno r.

Deklaracijos pildymo forma FR0512v.3.

Deklaracijų pateikimo terminas į VMI iki 2021-05-01

Mokyklos-darželio administracija