Vaikų Velykėlės

Pavasarį mus visus džiugina bundanti gamta, grįžtančių paukščių čiulbėjimas, pirmųjų žiedų skleidimasis. Labiausiai džiaugiamės gražiausia pavasario švente - šv. Velykomis, o smagiausia margučių dažymas, jų ridenimas ir kitos linksmybės. Tradiciškai savaitę po Velykų minime dar vieną progą - Atvelykį, kitaip vadinamą Vaikų Velykėlėmis.

Šį penktadienį Vaikų Velykėlių šventę organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jelena Verbylienė ir Virginija Zorskienė, pakviesdamos vaikus į linksmą šventinį rytmetėlį. Vaikučiai žaidė įvairius žaidimus, šoko ratelius, rideno margučius ir puošė velykinį medį.

Vaikų Velykėlės mažiesiems labai patiko.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Biriukienė

2021-04-09