Projektas "NEUŽMIRŠK!" Viktorina "Aš ir Lietuva"

Sausis. Vasaris. Kovas. Trys metų mėnesiai. Ir visi trys be galo svarbūs Lietuvai. Tai mus ir paskatino kurti projektą "Neužmiršk!"

Baigiamasis šio projekto renginys - viktorina "Aš ir Lietuva". Ji skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kovo 11-osios išvakarėse pakvietėme visus mokinius, jų tėvelius susiburti nuotoliniu būdu ir Lietuvai skirti pačius gražiausius žodžius, skambiausius muzikos garsus.

Dalyvaudami viktorinoje "Taip ir ne", visi dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias. Atsakydami į klausimus jie pabuvojo ne viename Lietuvos mieste, prisiminė Vytautą, Gediminą, pakeliavo upių pakrantėmis, pasigėrėjo Lietuvos ežerais. Vėliau visi dalyviai savo jėgas išbandė smagioje viktorinoje "Kahoot" pagalba.

Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajusti - Lietuva laisva, mes mylime Lietuvą ir esame tikri lietuviai.

Pradinio ugdymo mokytojos: Rasa Gelažauskienė, Reda Surdokienė, Rima Budreckienė

2021 kovas