Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Olimpinis mėnuo 2020

Šiais mokslo metais Ilgakiemio mokyklos-darželio pradinukai prisijungė prie LR Šveitimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuoto projekto "Olimpinis mėnuo".

Pagrindinis šio projekto tikslas - skatinti pradinių klasių moksleivių fizinį aktyvumą. Projektas vyko rugsėjo 28 - spalio 23 dienomis. Jo metu moksleiviai buvo supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir pamokose. Vaikai su džiaugsmu išbandė įvairias mankštas ir žaidimus, sužinojo sveikos mitybos paslapčių, mokėsi atpažinti savo emocijas ir kokybiškai ilsėtis, dalyvavo gyvose pamokose su olimpiečiais.

Mokytojos Rasa, Reda S. ir Rima

2020-10-23