Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Gamta

Gamta - tai sveikatos šaltinis. Tai - grynas oras, saulė, vėjas, lietus. Tai - daržovės, vaisiai, uogos. Mes tai žinome, nes taip sako tėveliai ir mokytojos. Todėl daug būname gamtoje: bėgiojame, žaidžiame ir net dirbame - patys sau užsiauginame daržoves.

 Ilgai šiais metais valgėme mūsų šiltnamio daržoves, gaminome salotas, skabėme pomidoriukus išėję į lauką. O paskutinėse daržovėse atradome sėkleles - pasirodo štai kur jos gyvena! Išsidžiovinsime ir pavasarį vėl pasėsime.

Nusprendėme, kad iš rudens reikia uogyčių pasisodinti. Juk geras ūkininkas žino kada ir ką sodinti, kad vasarai atėjus būtų galima skanauti. Taigi atsiremontavome senas medines lysveles, dėdė Sigitas mums jas perdažė, tėveliai labai operatyviai privežė derlingos žemės. Visi kartu pasodinome žemuogių ir dviejų rūšių braškių, paliejome. O kad būtų gražiau, apdėliojome takelius akmenukais. Mūsų daigeliai sėkmingai prigijo ir laukia pavasario, kada galės augti. O mes jau laukiame uogyčių...

Pirmos ikimokyklinės grupės vaikučiai ir mokytoja Nijolė Kalasauskienė.

2020 lapkritis