Paroda "Rudens gėrybės ant mūsų stalo"

Kaip nesidžiaugsi rudenėliu, kai už lango taip gražiai pasipuošę medžiai įvairiomis spalvomis, o pintinės pilnos įvairiausių gėrybių. Tad visa Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė iš rudens gėrybių pagamino originalių, įdomių ir gražių rudeninių kompozicijų, kurios puošia Ilgakiemio darželio aplinką.

Parodos laikas: 2020.10.19 - 2020.10.30

Dalyviai:

Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė (ugdytiniai, šeimos nariai, darbuotojai)

Organizatoriai:

Ilgakiemio mokyklos-darželio mokytojos: IU mokytoja Jolanta Linartaitė, IU mokytoja Dovilė Kubiliūtė, IU vyr. mokytoja Dalia Jankauskienė

Parodos koordinatorė:

Direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Biriukienė