Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Saulėto oranžinio traukinuko kelionė

Jau ne pirmi metai auginame moliūgus, įsijungdami į tarptautinį švietimo įstaigų bendruomenių ekologinį - socialinį projektą "Saulėto oranžinio traukinuko kelionė". Šiemet Saulėtas oranžinis traukinys švenčia savo penktąjį gimtadienį, kviesdamas ugdymo įstaigas "keliauti" kartu su juo - sėti moliūgo sėklelę, sodinti daugelį, jį auginti, prižiūrėti, džiaugtis užaugusiais moliūgais, skanauti, ragauti, dalintis ir švęsti kartu.

Šiais metais, pasidalinę daigeliais, savo moliūgus auginome kiekvienas savo namuose. Ir rudenį, džiaugdamiesi ir didžiuodamiesi savo užaugintais moliūgais, 1-os ir 2-os grupės vaikai ir seneliai nešė moliūgus, gamino patiekalus iš jų, kad atšvęsti Moliūgėlio penktąjį gimtadienį. Ir šventėme linksmai: su gausiu vaišių stalu, moliūginiu tortu, kurį kartu su mokytoja Dalia "iškepė" antros grupės vaikai, dainomis, šokiais ir žaidimais. O Moliūgėliui padovanojome specialiai jam skirtą dovaną - mūsų vaidintą spektaklį "Ir pasodino senelis moliūgą".

Labai smagu ir labai gardu buvo! Visko ragavome, burnoje tirpo, Moliūgėlis iš laimės net aptirpo...

Mokytoja metodininkė Nijolė Kalasauskienė

2020 spalis