Mažųjų žaidynės - trečioji pamoka

Fizinis aktyvumas svarbus mūsų gyvenime, o skatinant sistemingai palaikyti fizinį aktyvumą galime pasiekti puikių rezultatų. Sąmoningai rūpinantis vaikų fiziniu aktyvumu - gerinama emocinė būsena.

Trečios pamokėlės pratimai pirmiausia įtraukė mokytojas kūrybiškai pažiūrėti į pratimus. Jiems atlikti naudojome lazdas, o vietoj lazdų naudojome teptukus, pieštukus, gumas. Priešmokyklinio ugdymo vaikai labai kūrybiškai atliko šią sporto pamokėlę. Gryname ore pasportavę, sugalvojo, kad lazdų pagalba galima piešti ir rašyti ant sniego.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Linartaitė

2021 kovas