Mažųjų žaidynės - antroji pamoka

Antros video pamokėlės metu labiausiai vaikams patiko pratimai su kėdute, nes tai yra nauja ir neįprasta. Vaikams puikiai sekėsi, buvo susidomėję, noriai atlikinėjo pratimus, prašė kartoti. Pratimai buvo puikiai pritaikyti ikimokyklinio amžiaus vaikams. Trečia dalis mažiausiems buvo truputį per greita, todėl mokytojos tuos pratimus supaprastino ir rodė lėčiau. Šią sporto pamokėlę kartojome ne vieną kartą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Linartaitė

2021-03-04