STEAM veikla "Saulytės"

Ruduo - tai metas, kai kiekvieną dieną galima stebėti kaip besikeičia gamtos spalvos, renkame obuolius, įvairių medžių lapus, geriame prieskonines arbatas ir mėgaujamės gamta.

Veiklos tikslas: pažinti, atskirti, įvardinti trijų medžių, esančių mūsų edukacinėse erdvėse, lapus.

Tad ir su vaikais pažintinės veiklos metu rinkome lapus, juos lyginome pagal dydį, spalvą formą. Ieškojome panašių lapų, rūšiavome pagal medžių pavadinimus. Vienus medžių lapus nusausinome ir įdėjome į knygą, kad gražiai išdžiūtų, o su kitais gaminome linksmas saulytes, panaudodami įvairias  technikas ir įgūdžius. Įdomu tai, jog veiklos metu vaikai išgyveno daug pozityvių emocijų, stebėjo džiūstančius lapus ir besikeičiančią jų formą ir trapumą, stebėjosi, jog iš medžių lapų galima pasigaminti saulytę.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dovilė Kubiliūtė

2020-10-14