Kalėdinė eglutė kitaip

Kauno r. švietimo centras ir Ilgakiemio mokykla-darželis organizavo Kauno r. ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų bendruomenių (ugdinius, jų tėvus (globėjus), mokytojus) kūrybinių darbų ir nuotraukų „Kalėdinė eglutė kitaip“ parodą. Dalyviai, pasitelkiant laisvai pasirinktas menines technikas, gamtines, antrinių žaliavų priemonių kūrėjas pačias netikėčiausias, originaliausias, nerealiausias netradicines kalėdines eglutes. Paroda buvo skirta šv. Kalėdų laikotarpiui ir bendradarbiavimo plėtrai tarp Kauno r. ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų bendruomenių.

Kūrybinių darbų fotografijų parodoje šios šios Kauno r. įstaigos: Ringaudų pradinė mokykla, Eigirgalos l / d, Raudondvario l / d "Vyturėlis", Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras, Garliavos l / d "Eglutė", Zapyškio pagrindinė mokykla, Ilgakiemio mokykla-darželis. Įstaigų bendruomenės ne tik kūrėja eglutes kitaip, bet ir surengė parodas iš originalių, inovatyvių, įdomių, netikėčiausių „Kalėdinių eglučių kitaip“.

Dėkojame dalyviams už bendradarbiavimą ir dalyvavimą fotografijų parodoje.

Organizatoriai:

Kauno r. švietimo centro metodininkės R. Sasnauskienė, V. Stipinienė ir Ilgakiemio mokyklos-darželio direktorė A. Gužauskienė, direktorės pavaduotojo ugdymui: ikimokyklinio ir priešmokyklinio - I. Biriukienė, pradinių klasių - R. Gelažauskienė, mokytojos: V. Zorskienė, J. Linartaitė, D .Kubiliūtė, D. Jankauskienė, A. Sinkevičienė, R. Surdokienė, R. Budreckienė.

Ilgakiemio mokyklos-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo direktoriaus pavaduotoja I. Biriukienė

2020-12-18