Projektas "NEUŽMIRŠK!"

Valstybės piliečiu tampama - tik gimus. Jo pilietiškumas, kaip žmogaus asmenybės savastis, pradeda formuotis nuo pat jo atėjimo į šį pasaulį. Mūsų šalies istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis bei gražiai poetų apdainuotu gimtu kraštu. Kiekvienas mes jį matome skirtingai ir visiems jis brangus, todėl labai svarbu, kad vaikai nuo pačių mažiausių dienų suvoktų Lietuvos nepriklausomybės svarbą. Tam, kad sudominti vaikus šalies istorija, ugdyti vaikų tautinę savimonę, pilietiškumą, bendruomeniškumą, patriotiškumo jausmą bei svarbą tėvynei, Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė 2021 01 13 - 2021 03 11 laikotarpiu vykdo projektą "NEUŽMIRŠK!".

Šiandien, sausio 13-ąją vyko akcija "Atmintis gyva, nes liudija". Įstaigos languose žibėjo žvakių liepsnelės, o kieme ant sniego pražydo neužmirštuolių žiedai, skirti Laisvės gynėjams atminti. Prie šios pilietinės iniciatyvos prisijungė ir pradinių klasių mokiniai, jų tėvai ir mokytojos. Savo jausmus ir mintis ugdytiniai išliejo piešiniuose, kurie išsiųsti į Lietuvos Respublikos Seimą, konkursui „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“.

Ilgakiemio mokyklos-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo direktorės pavaduotoja I. Biriukienė

2021 01 13