Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Liepos 6-oji - Valstybės diena

Minint liepos 6-ąją, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, smagu prisiminti turiningą pirmąjį metų pusmetį, kuris kaip visada turtingas įsimintinomis Lietuvai datomis. Mūsų mokykloje-darželyje jos visos buvo prasmingai apjungtos į vieną projektą "NEUŽMIRŠK". 

Viena iš jo sudedamųjų dalių buvo ir tarptautinis eTwinning projektas "Linkėjimas Lietuvai. A Greeting Message for Lithuania", kuriame dalyvavo visas būrys mokytojų su savo mokiniais bei jų tėveliais iš įvairių Lietuvos darželių ir mokyklų, taip pat partneriai iš Rumunijos, Ispanijos, Turkijos. Projekto dalyviai 3-11 metų mokiniai kūrė linkėjimus Lietuvai: piešė, lipdė, spalvino, tyrinėjo, statė, domėjosi istorijos akcentais, dainavo, šoko, deklamavo, fotografavo, filmavo - kūrybinės ugnelės neįstengė prigesinti nei pandemija, nei karantinas. Įvairios priemonės ir įrankiai padėjo darbus pateikti patraukliomis šiuolaikinėmis skaitmeninėmis formomis. Džiugino dalyvių išradingumas, idėjų gausa, pozityvus nusiteikimas.

O ko galėtume palinkėti Lietuvai Valstybės dienos proga? Turbūt reikia tiesiog pasidžiaugti, kad auga drąsių, smalsių, linksmų, kūrybiškų vaikų karta. Jie ir yra ateities Lietuvos kūrėjai, valstybės puoselėtojai. 

Su švente! O vakare - visi kas kur bebūtų - būtinai susitiksime - kartu pagiedoti Tautinę giesmę!

eTwinning projekto koordinatorė Reda Markauskienė

2021 liepa