Projektas "Spalvotas vasaros traukinukas 2021"

2021 m. gegužės mėnesį Ilgakiemio mokyklos-darželio IU II grupės auklėtiniai kartu su mokytoja Dovile Kubiliūte ir meno mokytoja Jūrate Balsiene dalyvavo Kauno r. Garliavos zonos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikiniame projekte "Spalvotas vasaros traukinukas 2021".

Projekto metu vaikai ugdė meninę - muzikinę raišką. Pasirinktoje dainoje atsispindėjo geltona spalva, o vaikai įsikūnijo į bitutės vaidmenį, taip įsijungdami į spalvotą muzikinį traukinuką.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dovilė Kubiliūtė

2021 m. gegužė