STEAM veikla "Užgavėnių kaukės"

Artėjant Užgavėnėms būtina pasirūpinti ne tik gardžiais blynais, bet ir kaukėmis. Šventei darželio vaikai drauge su mokytojomis A. Sinkevičiene, R. Markauskiene, N. Kalasauskiene, D. Jankauskiene, K. Gižiene gamino tradicinių Užgavėnių personažų kaukes, kad šventė būtų kuo linksmesnė, įdomesnė, o žiema jų išsigąstų ir bėgtų iš kiemo.

Tam nebūtina ieškoti kažkokių išskirtinių specifinių ir šiuo metu sunkiai randamų priemonių - užteko apsidairyti po namus. Kiekvienas rado tinkamų priemonių ir medžiagų kaukėms gaminti. Pavyzdžiui, kartoninių pakuočių, putų polistirolo, popierinių maišelių, įvairių medžiagų atraižų ar pan.

Vaikams, ne tik kaukių dėvėjimas, bet ir kaukių gaminimas tapo linksma atrakcija.

2021-02-17

Direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Biriukienė