Mąstymo mokykla

Mūsų visuomenėje ypač svarbus kūrybingumas, noras tobulėti, kritiškai mąstyti ir vertinti gautą informaciją. Todėl pedagogams svarbu nuolat tobulėti, kad šiomis savybėmis pasižymintis žmogus galėtų jas perduoti ir sėkmingai ugdyti besiformuojančias asmenybes.

2021 m. Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis pateikė paraišką "eTwinning" projektų konkursui ir gavo finansavimą. Tikslas: organizuoti "Mąstymo mokyklos metodo diegimas ugdymo įstaigoje" mokymus. Gerinti mokytojų kompetencijų ugdymą, mokymo ir ugdymo turinį, įdiegti mąstymo mokyklos metodą į ugdymo turinį bei tobulinti ugdymo procesą. Aktyvinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų ir visos įstaigos dalyvavimą "eTwinning" programoje.

Plačiau apie vykusius mokymus galima sužinoti https://www.svietimonaujienos.lt/mastymo-mokykla/ .

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jelena Verbylienė

2021 spalis