Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Štai ir pasibaigė mūsų 7-ios sporto pamokėlės ir atkeliavome iki kito etapo - festivalio. Jis mums padovanojo daug smagių ir naujų patirčių. Vaikai tapo idėjų generatoriais, dar labiau sutvirtinome bendradarbiavimo įgūdžius. Tai buvo puiki diena, puikios emocijos, smagiai praleistas laikas. Svarbiausia - vaikų šypsenos ir nesuvaidintos emocijos. Visose erdvėse skambėjo juokas, muzika, tryško energija ir liejosi džiaugsmas per kraštus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Linartaitė

2021 m. gegužė