Mažųjų žaidynės - septinta pamoka

Paskutinės, 7-osios pamokėlės metu pirmiausiai pradėjome apšilimo pratimus, kurių metu vaikai stengėsi išjudinti visą savo kūną, o šių nuotaikingų pratimų pagalba lavinosi ir vaikų vaizduotė, nes teko vaizduoti, kad grojame pianinu, skrendančią boružę ir teko spausti kopūstėlį. Pratimų eigoje vaikai mokėsi ir skaičiavimo, mesdami kubelį ir stebėdami koks skaičius išsiridens, tiek kartų pratimus kartosime.

Šios pamokėlės pratimai atliekami naudojant gimnastikos kamuolius, tačiau ikimokyklinio ugdymo vaikams mūsų kamuoliai buvo per dideli, todėl naudojome pagalvėles ir kėdutes, o priešmokyklinio amžiaus vaikai, net ir patys sugalvojo savo pratimų naudojant gimnastikos kamuolius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Linartaitė

2021 birželis