STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

STEAM "Gamtos apyrankė"

Atėjus vasarai, gamtoje atsiranda vis daugiau augalų, kuriuos galima panaudoti įvairiai veiklai. Sugalvojome pasigaminti apyrankes, turėdami lipnią juostą, žirkles. Vaikai apsivynioję lipnią juostą ant rankos, pievoje rinko ir klijavo augalus, skaičiavo, kokių ir kiek pavyko priklijuoti, matavo. Ugdė praktinius veiklos įgūdžius gamtoje, tyrinėjo, lietė, bandė  užuosti, sužinojo, kokios naudojamos tvirtinimo priemonės, lavino skaičiavimo ir matavimo įgūdžius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jelena Verbylienė

2022 m. birželis