STEAM "Žydintys medžiai"

Pavasaris vis labiau beldžiasi į mūsų kiemus, sodus. Jau galima stebėti sprogstančius medžių lapus, pasirodžiusius liaudyje vadinamus  kačiukus, šlaituose pastebimos ir žibutės, pienių, plukių laukai.

Gera stebėti bundančią gamtą ir kartu joje veikti, tyrinėti, eksperimentuoti, kurti, pastebėti, klausytis, mėgautis.

Pavasaris su savimi atsineša daug įdomių veiklų ir idėjų. Šį kartą su vaikais atlikome kūrybinius darbelius, panaudodami pavasarines gėles, šakeles ir lapus. Lapus vaikai rūšiavo pagal dydį, spalvą, formą kurdami žydintį medį. Pievoje rastas gėles, lapelius, šakeles, vaikai klijavo ties medžio kamienu. Dirbdami lavino smulkiąją motoriką, estetinį suvokimą, bei kūrybiškumo įgūdžius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dovilė Kubiliūtė

2022 gegužė