STEAM veikla "Eglė ir obelis"

Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio priešmokyklinukai šių metų spalio mėnesį vykdė projektinę veiklą "Apie ką tyli medžiai?" Projektas praplėtė vaikų akiratį, leido plėtoti vaikų pažintines galias, formuoti aplinkosaugines vertybines nuostatas, mokytis ir pažinti vaikams priimtinu ir įdomiu būdu. Visi pamatė ir įsitikino, kad darbas projektinėje veikloje kelia motyvaciją, norą kuo daugiau sužinoti. Žinios apie medžius, jų naudą skatina saugoti ir mylėti juos.

PU grupės vaikai pasidalinę į dvi grupes gamino medžius iš antrinių žaliavų. Viena grupė gamino spygliuotį, kiti - lapuotį. Kūrybinių darbų rezultatai labai džiugino vaikus, nes visi įsitraukė į grupinę veiklą, visų nuomonė buvo svarbi. Refleksijos metu vaikai didžiavosi savo ir draugų išradingumu, gebėjimu susitarti ir atlikti užduotį iki galo.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Sinkevičienė

2021-10-01