STEAM veikla "Dovana mamytei"

Kiekvienais metais gegužės pirmąjį sekmadienį sveikiname savo mylimiausias mamytes.

Pasaulio pažinimo pamokoje pirmokai sugalvojo, kad dovana mamai turi būti ilgalaikė, įsimintina, natūrali, užauginta savo rankomis iš visos širdies. Kas gi labiau mamas gali pradžiuginti nei mūsų šypsenėlės? Gal gyvos augančios gėlytės? Taigi, nuspręsta - sodinsime augalus, o jei dar tiksliau, sukulentų kompozicijas.

Ieškojome informacijos knygose, internetiniuose puslapiuose apie sodininkystę, gilinome žinias kaip tai padaryti. Viską darėme iš eilės: paruošėme drenažą, pylėme žemių, rinkomės ir sodinome augalėlius, laistėme juos, stebėjome augimo procesą nuo sėklos iki augalo. Kad gėlės vazonėlyje gražiau atrodytų, dekoravome gamtinėmis medžiagomis - akmenėliais, kankorėžiukais, šakelėmis, kriauklelėmis.

Puiku! Viskas pavyko! Dovana paruošta. Svarbu saugiai parsinešti į namus ir su meile pasveikinti mamas.

Pradinio ugdymo mokytoja Rasa Gelažauskienė

2021 balandis