Skelbiama atranka mokytojo padėjėjo(-os) pareigoms užimti

KAUNO R. ILGAKIEMIO MOKYKLA-DARŽELIS

SKELBIA ATRANKĄ MOKYTOJO PADĖJĖJO (-OS) PAREIGOMS UŽIMTI

Pareigybė – mokytojo padėjėjas (-a).

Pareigybės lygis – C.

Darbo krūvis – 1 etatas.

Darbo pobūdis – pagalba klasės mokytojui darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais, pagalba vykdant klasės ugdomąją veiklą, dalyvavimas klasių renginiuose, projektuose ir kitose veiklose, individualių vaiko poreikių tenkinimas.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) profesinė kvalifikacija, kompiuterinio raštingumo žinios.

Kiti reikalavimai pretendentui:

1) geri bendravimo įgūdžiai su turinčiais specialiųjų poreikių vaikais ir jų tėvais, mokytojais; 2) atlikęs sveikatos patikrinimą, nesergantis psichikos ligomis ir neturintis teistumo bei sugebantis tinkamai bendrauti su vaikais; 3) neturi žalingų įpročių; 4) gebėjimas konstruktyviai spręsti problemas; 5) atsakingumas.

Darbo užmokestis skaičiuojamas pagal pareiginės algos pastoviosios dalies 6,2 koeficientą.

Darbo pradžia: 2022 m. lapkričio 21 d.

Darbo vieta: Pajiesio g. 3, Ilgakiemio km. Kauno r.

Telefonas pasiteiravimui: 8 37 536230, +37068562873

Elektroninis paštas: info@ilgakiemis.kaunas.lm.lt