Sporto šventė 2022

Šių metų rugsėjo paskutiniąją dieną Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio sporto aikštyne vyko tradicinė sporto šventė. Nuo ankstaus ryto, šviečiant saulutei, aikštynas prisipildė vaikiško darželio ugdytinių klegesio. Renginio pradžioje grojant muzikai mažieji sportininkai ir jų mokytojos atliko mankštą, bėgo krosą. Vėliau drąsą, ištvermę, vikrumą vaikai parodė estafetėse, įvairiose rungtyse - šokinėjo į lankus, mėtė žiedus, traukė virvę, lindo pro lankus, šokinėjo per kliūtis, šliaužė suoliuku, žaidė judriuosius žaidimus.

Po darželio ugdytinių sportinių veiklų, aikštynan atkeliavo pradinukai - nusiteikę rimtai pasportuoti ir išbandyti savo jėgas. Po nuotaikingos ir visus išjudinusios muzikinės mankštos, dalyvavo tradiciniame bėgime. Varžėsi greitumo, lankstumo, atidumo rungtyse. Rungtis užbaigėme draugišku "Kvadrato" žaidimu.

Užduotys vaikams labai patiko, nes buvo žaismingos ir įdomios. Sporto šventės pabaigoje visų dalyvių laukė apdovanojimai, kurie vaikams atpirko atiduotas jėgas sporto aikštyne. Vaikai buvo maloniai nuvargę, bet su plačiomis šypsenomis veiduose.

IU vyr. mokytoja Jolanta Linartaitė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Rima Budreckienė