STEAM

Kuriame Lietuvos ateitį

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

Vaikų gynimo diena

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti.“                                                                                                                                                                                                                                                  (A. Baltrūnas)

Pirmąją vasaros dieną Ilgakiemio mokyklos-darželio IU ir PU ugdytiniai pasitiko gražia švente – Vaikų gynimo diena. Šventinis rytmetis prasidėjo su Vėjo gaudymo edukatore Gerda ir didžiaisiais muilo burbulais. Ugdytiniai ne tik džiaugėsi milžiniško dydžio burbulais, bet ir patys išmėgino šią pramogą. Šią ypatingą vaikams dieną tryško šypsenos, juokas, muzika, šokiai, žaidimai, dalyvavo kūrybiniuose užsiėmimuose.

Tegul nuolat skamba vaikiškas juokas ir dovanoja mums visiems vaikystės teikiamą džiaugsmą! Tegul žydi vasara ir vaikystė!

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo

 direktoriaus pavaduotoja Ugnė Mockuvienė

2022 birželis