Paroda "Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą"

Mūsų mažieji darželio vaikai drauge su mokytojomis stebėjo ankstyvojo pavasario gamtos pokyčius, jos grožį, kurį perteikė piešdami laisvai pasirinktomis meninės raiškos priemonėmis.

Mokytojos Nijolė Kalasauskienė ir Marija Pučkienė su socialiniais partneriais Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininke Vaida Raginskiene ir Garliavos viešosios bibliotekos vaikų skyriaus dailininke Dainora Minkevičiūte organizavo kūrybinių darbų parodą.

Vaikų kūrybiniai darbai bus eksponuojami Garliavos viešojoje bibliotekoje balandžio 12-26 dienomis, Ilgakiemio bibliotekoje nuo balandžio 26 d. iki gegužės 14 d.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Biriukienė