Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

  

 

1-4 kl. projektas "Mano skaitymo kampelis"

Vasario 22-28 dienomis vykusi virtuali knygų šventė - "Knygų savaitė" įtraukė ir Ilgakiemio mokyklos-darželio pradinukus, jų tėvelius ir mokytojas. Mokiniai dalyvavo virtualiuose susitikimuose su vaikų literatūros rašytojais, dailininkais, kurie pasakojo įdomius vaikystės nuotykius, kaip gimė istorijos ir iliustracijos knygose.

Mokytojos panoro "apsilankyti" vaikų skaitymo kampeliuose ir sužinoti, kokias knygas skaito 1-4 kl. mokiniai, kas šių knygų pagrindiniai veikėjai. Džiugu, kad į projektą įsitraukė ir tėveliai. Pasirodo, Ilgakiemio mokyklos-darželio pradinukai skaito labai įdomias knygas. 

Dėkojame visiems dalyviams. 

Kviečiame į virtualią "Mano skaitymo kampelis" parodą. O kaip atrodo Jūsų skaitymo kampelis?

Pradinių klasių mokytojos: Rasa Gelažauskienė, Reda Surdokienė, Rima Budreckienė

2021- vasaris