Projektas "NEUŽMIRŠK!" Dailaus rašto konkursas "Linkėjimas Lietuvai"

Laukdami gražios šventės - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos - prisiminėme V. Kudirką, J. Basanavičių, L. Mažylį. Perskaitėme ne vieną gražų pasakojimą apie lietuvių ryžtą, drąsą, pasiaukojimą, meilę Tėvynei. Tokie pavyzdžiai mus žavi ir įkvepia.

Nors dar maži, bet mes taip pat mylime Tėvynę. Dalyvaudami dailiojo rašto konkurse "Linkėjimas Lietuvai", gražiausius žodžius skyrėme Lietuvai.

Džiaugiamės, kad konkurse savo šiltus linkėjimus dovanojo ir tėveliai.

Dėkojame visiems dalyviams.

Pradinių klasių mokytojos: Rasa Gelažauskienė, Rima Budreckienė, Reda Surdokienė

2021 vasaris