Mažieji sodeliai

Kuo daugiau augalų, kuo daugiau edukacinių zonų mūsų įstaigoje, tuo geriau. O mes mylime gamtą, mėgstame gerti įvairias arbatas ir gėrėtis augalais. Todėl nusprendėme dalyvauti respublikiniame Gargždų lopšelio-darželio "Naminukas" organizuojamo gamtosauginio projekto - konkurse "Mažieji sodeliai", kuriame, paminint E. Šimkūnaitės metines, buvo raginama sodinti prieskonines ir vaistažolines gėles pagal šios garsios žolininkės patirtį.

Ir suradome gražią, jaukią vietelę, sukasėme, išpurenome, pasodinome įvairių liaudiškų augalėlių. Augalus mums dovanojo Medos močiutė ir Arno mama su tetule. Padarėme takelius iš akmenėlių ir pavadinimus visų augalėlių, kad ne tik mes, bet visi žinotų kokie tai augalai.O dabar mėgaujamės kvepiančiomis arbatėlėmis iš mūsų "Mažojo sodelio". Kviečiame ir jus mūsų žolelių pasiskinti.

1-os ikimokyklinės grupės vaikučiai, mokytoja Nijolė Kalasauskienė ir mokytojos padėjėja Daivutė.

2020 rugsėjis