Slieko projektas

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė laimėjo tarptautinį ERASMUS + projektą labai intriguojančiu pavadinimu: "Slieko projektas. Viena žemė, vienas pasaulis. Tvarumo ugdymo pokyčiai ikimokykliniame amžiuje".

Sveikatiada


Ilgakiemio mokyklos-darželis prisijungia prie Sveikatiados projekto.

Misija

Mokykla-darželis vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuodamasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą, ruošiant gyvenimo sėkmei ir iššūkiams.
Ilgakiemio mokykla – darželis

Velykinių margučių paroda

Vieną kartą, labai netikėtai, atskrido baisus baisus drakonas Coronavirus ir privertė pasislėpti visus vaikučius ir jų tėvelius savo namuose. Uždarė visi sandariai duris ir langus, kad drakonas neįskristų ir ėmė galvoti, ką dabar daryti? Kaip gyventi toliau?.. 

Ir nusprendė Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė - nepasiduosime! Bendrausime nuotoliniu būdu. Kalbėsime, žaisime, dainuosime, piešime, klausysime vieni kitų. Artėja šv. Velykos, vadinasi kalbėsime ir piešime apie jas. Ir pripiešė, prispalvino, primargino įvairių įvairiausių dydžių margučių ir kiškučių. O tada sugalvojo padaryti parodą virtualioje erdvėje - Ilgakiemio mokyklos-darželio https://ilgakiemio.kaunas.lm.lt  ir Ilgakiemio bibliotekos https://www.facebook.com/IlgakiemioBiblioteka/photos/a.1296739833671818/1779454072067056/?type=1&theater svetainėse, kad tokiais gražiais darbeliais pasidžiaugtų visi. O baisus drakonas Coronavirus suprastų, kad jis mūsų neįveiks! Mes rasime būdą gyventi ir bendrauti toliau. Skrisk iš čia baisusis drakone!!!

Auklėtoja metodininkė Nijolė Kalasauskienė

Organizatoriai:

Ilgakiemio mokyklos-darželio pedagogės:

Asta Sinkevičienė

Rima Budreckienė

Nijolė Kalasauskienė

Krsv bibliotekos Ilgakiemio filialo bibliotekininkė Vaida Raginskienė.

Kuratorė - Ilgakiemio mokyklos-darželio direktorė Aušra Gužauskienė.