Ilgakiemio mokykloje-darželyje - atnaujinimai

Prasidėjo Ilgakiemio mokyklos-darželio rekonstrukcija. Tikimasi, kad į atnaujintas patalpas darželinukai ir pradinukai galės grįžti Kalėdoms - vidaus darbus rangovas UAB "Social Solution" žada užbaigti iki gruodžio.

Rekonstrukcijos metu planuojama atnaujinti vidaus vandentiekio-nuotekų tinklus, pertvarkyti šildymo sistemą, elektros instaliaciją, apsauginę, gaisrinę signalizaciją, vėdinimo sistemą, atlikti vidaus apdailos darbus.

Projektas finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės "Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse" veiklos sritį "Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą".

Kapitalinio mokyklos-darželio remonto rangos darbų vertė - 495742 Eur. Pagal praėjusių metų gruodžio mėnesį pasirašytą finansavimo sutartį, 200000 Eur iš jų skiria ES ir Vyriausybė.

pagal krs.lt informaciją

2019-07-23