Išvyka į Kauno lėlių teatrą

Mes, darželio vaikučiai, gyvename pasakų pasaulyje, todėl labai mėgstame, kai mums seka ar skaito pasakas, patys jas kuriame ir sekame. Bet labiausiai mums patinka vaidinamos pasakos, todėl nusprendėme aplankyti Kauno lėlių teatrą.

O ten mūsų laukė žiogas Zigmas su savo žiogų kariauna, padėjęs Didžiajam kunigaikščiui Vytautui nugalėti kryžiuočius Žalgirio mūšyje. Į kovą įsijungėme ir mes - šaukėme, trypėme, pergyvenome ir džiaugėmės pergale. Įspūdingu, edukaciniu spektakliu taip pat džiaugėmės, atgal į darželį vykome pilni džiugių emocijų, įspūdžių ir geros nuotaikos.

O dabar įsirengėme lėlių teatriuką, kurį Adelinos tėtis mums padėjo surinkti, ir spektaklius kuriame ir vaidiname patys. Labai smagu, kviečiame, užsukite. Ir jums mielai suvaidinsime. Tikrai patiks.

1-os ikim. grupės auklėtoja-metodininkė Nijolė Kalasauskienė