Mažieji talentai 2019

Balandžio 4 d. "Muzikinės dėlionės" (vad. J. Balsienė) I klasės nariai: Arnas Dailydė, Amanda Dulaitytė, Gustė Marozaitė, Austėja Kareckaitė, Kamilė Petrauskaitė, Ugnė Sakalauskaitė ir II klasės mokinė Vita Panasenkaitė dalyvavo Kauno rajono Šlienavos pagrindinėje mokykloje vykusiame Kauno rajono 1-2 klasių mokinių konkurse "Mažieji talentai".

Konkurse dalyvavo 13 kolektyvų iš Kauno rajono. Mūsų mokyklos-darželio auklėtiniai neliko nepastebėti. "Muzikinės dėlionės" laureatai buvo apdovanoti Kauno r. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus diplomu. Iš 5 skiriamų vietų solistėms atiteko 2 apdovanojimai. I klasės mokinei Austėjai Kareckaitei buvo įteiktas II vietos diplomas, o II klasės mokinei Vitai Panasenkaitei III vietos diplomas. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos padėkomis.

Sveikiname konkurso "Mažieji talentai" nugalėtojus ir jų vadovę Jūratę Balsienę!

2019-04-04