Kūrybinė akcija "Lietuvos pilys"

Mes esame Lietuvos piliečiai ir labai mylime savo šalį. Mums patinka vieta, kur yra mūsų namai: kaimas, miestas, miškas... Bet mus žavi ir pilys, kurias žmonės anksčiau statydavo ir kuriose gyvendavo. Ir kaip gi jas tokias gražias ir dideles pastatydavo?...

Analizuojame Lietuvos pilis kompiuterio ekrane ir paveiksliukuose, aptariame  jų architektūrą, statybines medžiagas, galimybes, nusipiešiame eskizus ir... nusprendžiame tėvelius paprašyti pagalbos. Reikia juk mums statybinės medžiagos - kartoninių dėžių, dėželių.

O kai tėveliai prirenka daug dėžių, pradedame statybas. Darbas tikrai atsakingas, rimtas ir ilgas. Ilgai statome, tada apklijuojame arba apdažome ir gėrimės - mūsų pilys gražios, didelės ir visos skirtingos. Kaip ir Lietuvoje.

Kol kas jose įdomiai žaidžiame grupės patalpose, bet orams atšilus išsinešime į lauką. O tada priešai slėpsis, nes mūsų pilys tvirtos ir saugios, apsiginsime nuo pačių pikčiausių priešų!

Auklėtoja - metodininkė Nijolė Kalasauskienė

2019-03-19