Ilgakiemio mokyklai - 100 metų

Spalio 26 dieną Ilgakiemio mokykla šventė savo jubiliejų -  100 metų, kuris sutampa su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu. Į šventę atvykęs Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas sveikino gausiai susirinkusią mokyklos-darželio bendruomenę, įteikė padėkas ilgamečiams darbuotojams.

Mokyklos-darželio direktorė Aušra Gužauskienė pristatė mokyklos istoriją ir pabrėžė, kad šio krašto žmonės jau prieš 100 metų suprato išsimokslinimo svarbą kuriant Lietuvos ateitį, kokia tai yra vertybė. Prisiminti mokyklos įkūrėjai ir mokytojai: pirmasis mokytojas Jurgis Banionis, Irena Šurnaitė - Jurgelionienė, Antanas ir Ada Marčiulaičiai ir kt.

Dainas ir šokius mokyklai dovanojo ugdytiniai, "Sedulos" močiutės. Jubiliejaus proga dalintasi prisiminimais, mokyklos istorijos akimirkomis. Sugrįžti į mokyklinį suolą mintimis buvo galima vartant mokyklos istorijos metraščius, nuotraukas. Po šventinio renginio visi vaišinosi šilta arbata ir šventiniu tortu.

Linkime mokyklai gyvuoti dar ne vieną 100 metų!

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė

2018-10-26