Kauno r. 2-4 klasių mokinių viktorina "Ką aš žinau apie Lietuvą?"

2018-ieji metai Lietuvai padovanojo svarbią sukaktį - Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Visose mokyklose nuvilnijo gausybė renginių, akcijų, skirtų šiai šventei.

Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė šia proga sukvietė Kauno r. mokyklų 2-4 klasių mokinius į viktoriną "Ką aš žinau apie Lietuvą?". Trispalvėmis, tautiniais kostiumais pasipuošę, į svečius atvyko mokiniai ir juos lydintys mokytojai iš Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos, Ugnės Karvelis gimnazijos, Zapyškio pagrindinės mokyklos, Linksmakalnio mokyklos-darželio, Panevėžiuko daugiafunkcinio centro ir svečiai iš Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos.

Visos komndos buvo paruošusios prisistatymus tema "Lietuvai - 100". Na, ir pagaliau tai, dėl ko visi čia ir atvyko - ką gi mes žinome apie Lietuvą? Visuose viktorinos klausimuose komandos varžėsi įnirtingai, bet draugiškai ir pagal taisykles. Komandų atsakymus operatyviai ir atsakingai vertino kompetetinga komisija.

Žinoma, buvo išrinkti nugalėtojai, bet svarbiausia, kad visi mokiniai po viktorinos namo grįžo praturtinę savo žinių apie Lietuvą skrynelę.

Na, o mes organizatoriai, džiaugiamės, kad galėjome pasidalinti savo patirtimi, organizuojant viktorinas. Didelis ačiū visiems dalyvavusiems!

Ilgakiemio mokyklos-darželio pradinių klasių

mokytoja metodininkė Rasa Gelažauskienė